Horoskop Baran Baran vo februári 2024

Merkúr (Kozorožec) vstupuje do znamenia Vodnár (pondelok) 05. 2. 2024
Slnko (Vodnár) konjunkcia (Vodnár) Mesiac (nov) (piatok) 09. 2. 2024
Mars (Kozorožec) vstupuje do znamenia Vodnár (utorok) 13. 2. 2024
Venuša (Kozorožec) vstupuje do znamenia Vodnár (piatok) 16. 2. 2024
Slnko (Vodnár) vstupuje do znamenia Ryby (pondelok) 19. 2. 2024
Merkúr (Vodnár) vstupuje do znamenia Ryby (piatok) 23. 2. 2024
Slnko (Ryby) opozícia (Panna) Mesiac (spln) (sobota) 24. 2. 2024

Začiatkom mesiaca sa úspešne zavŕši obdobie, ktoré ste do značnej miery obetovali kariére a upevňovaniu spoločenského postavenia.

Február bude bohatý na spoločenské udalosti, keďže Slnko je vo vašom astrologickom dome priateľstva. Do rovnakého domu sa postupne presúva aj Mars. S takto silnou kozmickou podporou to vyzerá, že začína kolotoč večierkov a zábavy. Niektorí z vás popritom ešte stihnú vybojovať splnenie nejakého svojho dávneho sna. A mnohí sa budete angažovať za záujmy svojich priateľov, alebo nejakej organizácie, či širšej skupiny ľudí.

Po dvadsiatom Slnko prejde do domu podvedomia. Záver mesiaca sa bude preto niesť v introspektívnejšom tóne a u mnohých z vás aj v znamení úspešného pokroku v boji s nejakou chorobou, zlozvykom, či dokonca neprajníkom.

Zhrnutie:
Celý mesiac bude mimoriadne spoločenský. Ani jeho záverečné dni nebudú výnimkou, aj keď budete občas v nostalgickej a sentimentálnej nálade.

Baran v roku 2024

A teraz sa už venujme podrobnejšie roku 2024. Pozrime sa na SaturnJupiter. Kombinovaný vplyv týchto planét má najväčší význam pri určovaní základných trendov nasledujúcich dvanástich mesiacov.

Saturn sa tento rok nepohne zo znamenia Rýb. Tie sú u vás symbolom dvanásteho domu - domu podvedomia. To znamená, že poznávate také stránky života, ktorým ste sa kedysi vyhýbali. Stretnutia s inými ľuďmi sa snažíte obmedziť na minimum. A ak aj nevolíte samotu, tak sa zaujímate najmä o ľudí, ktorých ste kedysi ignorovali - o ľudí na okraji spoločnosti, alebo umelecky, či duchovne zameraných. V istom zmysle uzatvárate jeden z dlhých životných cyklov. Treba dokončiť veci nedokončené a vysporiadať sa s utajovanými problémami (či už zdravotnými, alebo inými), ktoré postupne prerazili na povrch. Až to budete mať všetko za sebou, vstúpite do novej, zrelšej životnej etapy.
Jupiter je do konca mája v Býkovi a potom prejde na dvanásť mesiacov do znamenia Blížencov. To vám zaručuje, že finančnou núdzou rozhodne trpieť nebudete. Jupiter vo vás vyvoláva dojem, že stať sa milionárom nie je žiadny problém. Na cudzie zdroje sa síce spoľahnúť nemôžete, ale zdá sa, že pri troche ostražitosti dokážete teraz zarobiť obrovskú kopu peňazí vďaka vlastným schopnostiam. Je to ale krátkodobá príležitosť - máte na to čas len do konca mája. Nezabudnite si potom z tej kopy peňazí odložiť na horšie časy.
V júni bude Jupiter už v znamení Blížencov. Vďaka tomu bude ďalšie obdobie patriť najmä ľuďom z vášho najbližšieho okolia. Susedia, súrodenci, kamaráti z detstva - strávite s nimi veľa času a užijete si to, ako nikdy doteraz.

A na záver ešte raz - čo ÁNO a čo NIE v roku 2024:

©  Aktuálne mesačné horoskopy - AstroTouch